БЛИСКАВКОЗАХИСТ ВНУТРІШНІЙ

Захист будинку від блискавки – складна багаторівнева система. У її структуру входять дві основні складові: зовнішній і внутрішній блискавкозахист. І якщо зовнішній захист від блискавки, тобто блискавковідводи, мають уже свою довгу історію, то система внутрішнього блискавкозахисту існує порівняно недавно - внаслідок технічного прогресу. Основне призначення внутрішнього блискавкозахисту (як випливає з назви) - оберігати від впливу блискавки електроустаткування всередині будинку.
Навіть віддалений удар блискавки (до 1 км) загрожує вашому будинку.
Основна загроза криється в електромагнітному впливі. Так, якщо блискавка вдарила в об'єкт або неподалік нього, може виникнути занесення високого потенціалу, при якому до 50% струму блискавки через електричну мережу, газ або водогін потрапляє в будинок. Ось лише небагато можливих наслідків цього: пробої ізоляції мереж, пошкодження електрообладнання, множинні короткі замикання в мережі, і зрештою — пожежа.
Також віддалений удар блискавки не загрожує проявами такого явища, як наведена напруга. Небезпека наведеної напруги в тому, що всілякі комунікації всередині будинку опиняються під різною напругою. Сучасні електроприлади, в основному економічні та розраховані на роботу з низькою напругою. Наведена напруга виводить з ладу електронні блоки, а отже, в результаті не тільки пошкоджується техніка, а й втрачається важлива інформація.
Таким чином, захистити будинок від непрямого впливу блискавки може внутрішній блискавкозахист. Внутрішній блискавкозахист передбачає проведення складних розрахунків, впоратися з якими можуть лише професіонали.
Це складна система, яка в ідеалі має закладатися вже під час проектування будівлі. На жаль, така передбачливість у нас рідкість. Ситуація ускладнюється тим, що в українському законодавстві немає чітких вимог щодо внутрішнього блискавкозахисту. Натомість вирішення проблем перенапруги чітко викладено в міжнародних нормах (IEC 61312-1) (концепція захисту на основі методу створення захисних зон на шляху проникнення імпульсу перенапруги)
Відправ запит прямо зараз!

Монтаж блискавкозахистута документи

Працюємо по Києву та області

Купити пристрої захисту від перенапруги

В наявності на складі

З чого складається система блискавкозахисту


Що ж являє собою внутрішній блискавкозахист?
Внутрішня система грозозахисту складається з шини вирівнювання потенціалів, яка поєднує всі протяжні металоконструкції будинку та обмежувачів перенапруг, завдання яких полягає в нейтралізації імпульсу перенапруги, що потрапляє у ваш будинок по лініях електропередач або систем комунікацій, таким чином, захищаючи всі електроприлади в будинку будь-якого виду імпульсного перенапруги. По суті це трирівнева каскадна система обмежувачів перенапруг (ГНН). У щитовому складанні будівлі, поверхових щитках та безпосередньо перед обладнанням встановлюються обмежувачі перенапруг.
Рівні перенапруг, зони захисту, необхідне надійне обладнання та місця його встановлення – все це визначається, виходячи з проектних рішень.
Внутрішній блискавкозахист як частина протипожежної системи є гарантією збереження вашого будинку та безпеки вашої родини.

ПРИСТРОЇ ЗАХИСТУ ВІД ПЕРЕНАПРУГИ

ХОЧЕТЕ ЗАМОВИТИ ПРОРАХУНОК?

Телефонуй прямо зараз! +380733611564абоЗаповніть форму і наш спеціаліст зв'яжеться з вами!

Дякуємо!

Ми зв'яжемось з вами у найближчий час!

Can't send form.

Please try again later.