ЯК ОБРАТИ ПІДРЯДНИКА ДЛЯ МОНТАЖУ ЗАЗЕМЛЕННЯ? 

Заземлення це важливий елемент безпечної роботи електрообладнання та в першу чергу - захист від ураження електричним струмом. Тому при виборі підрядника з монтажу заземлюючого пристрою радимо почати не з бюджету (він звичайно важливий), а з наступних критеріїв:
⚡️ Компетентність.
Перед тим як назвати навіть орієнтовну вартість, справжній спеціаліст повинен з’ясувати призначення заземлюючого пристрою та необхідний опір, спосіб підключення до заземлювальної шини або обладнання, склад або питомий опір ґрунту на ділянці. 

⚡️ Довговічність.
Матеріал, що пропонується на ринку (від якісного до неякісного): 
● мідь● нержавіюча сталь● оміднена сталь● гарячецинкована сталь● гальванічноцинкована сталь● непокрита «чорна» сталь (останні два наполегливо НЕ РЕКОМЕНДУЄМО)
⚡️ Документація.
Кожен заземлюючий пристрій повинен супроводжуватися ТЕХНІЧНИМ ПАСПОРТОМ, в якому наводиться виконавча схема, протокол вимірювання опору та інформація про виконавця робіт.

⚡️Офіційність та гарантія.
Договори, акти виконаних робіт та офіційні платежі відповідно законодавства України дають Вам 10 років гарантії на роботи. 

⚡️ Вартість.
Через неоднорідність ґрунтів, можливо сформулювати тільки орієнтовний бюджет на монтаж заземлюючого пристрою, тому детальний кошторис на матеріали та роботи дозволить прозоро контролювати як збільшення так і зменшення ціни.

ХОЧЕТЕ ЗАМОВИТИ ПРОРАХУНОК?

Телефонуй прямо зараз! +380733611564абоЗаповніть форму і наш спеціаліст зв'яжеться з вами!

Дякуємо!

Ми зв'яжемось з вами у найближчий час!

Can't send form.

Please try again later.